Dünyadaki küresel ısınmanın sonucu olarak, hava sıcaklıklarının artması başta Gıda Sektörü, Frigorifik Taşımacılık ve Perakendecilik olmak üzere bağlı birçok iş kolunu olumsuz etkilemiştir. Dolayısıyla; Artık, bin bir uğraşla hazır hale getirilmiş, taze veya dondurulmuş ürünü nihai nokta olan tüketiciye ulaştırmak, bu esnada ürünün sıcaklığını ve hijyenini koruyabilmek daha da zorlaşmıştır. Frigorifik araçlarla dağıtımı ve servisi gerçekleştirilen ürünlerin, soğukluğunu ve hijyenini kaybetmesindeki en önemli etkenlerden biride araç soğutucu bölme kapısının defalarca açılmasıdır.Gün içerisinde yapılan yükleme, boşaltma işlemleri sırasında, büyük enerji harcayarak soğutma ve hijyenini sağladığımız araç soğuk bölme sıcaklığının değişmesine ve artmasına sebebiyet veririz.Buda oluşan ısı kaybının tekrar kazanılmasını gerektirir. Yani ortamın uygun şartlara dönebilmesi için gereken enerji maliyeti 2 katına ulaşır. Frigorifik Araçlar için özel tasarlanmış, Kutup Air Wall Hava perdeleri bu maliyetinizi minimuma indirerek size fayda sağlar

     Bu güne kadar; frigorifik araçlarda hijyeni korumak , mal alımı ve boşaltımı sırasında oluşan soğuk hava kaybını  önlemek ve benzeri sıkıntıları gidermek maksadıyla pvc naylon perdeler kullanılıyordu.Ancak bu perdeler hem kullanıcıya çalışma zorluğu yaratıyor,hem de bir süre sonra deforme olarak kötü bir görüntü meydana getiriyordu.

      İş de bu noktada sektördeki ihtiyacı gidermek maksadıyla geliştirilen KUTUP AIR WALL hava perdesi, kullanıcıya sonsuz bir hareket  rahatlığını sağlamasının yanı sıra ,elde edilen hijyen seviyesinin en üst seviyede korumak ve açık kapının sebep olduğu soğukluk kaybını minimum seviyede tutarak,hem soğutucunun daha az çalışmasından dolayı yakıt tasarrufu sağlar hem de soğutucu klimanın ömrünü uzatır.

      KUTUP AIR WALL hava perdeleri;

  Frigorifik araçta sağladığınız ortam şartlarını gün boyu korumanızı sağlar.

  Frigolu araçların sahip oldukları hijyen seviyesini en üst seviyede tutar, bunu yerine getirirken mümkün olan en ekonomik çözümü sağlar.

  Soğutucu klimanın performansını ve ömrünü arttırır.

  Yazın soğutucunun sağladığı soğuk ortamı koruyarak,soğutucu cihazınızın daha az süre çalışmasını ve sonucunda %5 ile %8 oranında yakıt tasarrufu yapmanızı sağlar.

  Açık kapının neden olduğu ısı kaybını %50 - %80 oranında azaltır.

  Araç iç ortam havasını etkili perdelemeyle sıcaktan tozdan, nemden, kokudan, her türlü gazdan, sinek, böcek ve her türlü haşereden koruyarak temiz ve hijyenik bir ortam oluşturur.

       

     Kurulduğu ilk yıllardan beri kaliteye büyük önem veren firmamız 2007 yılından beri ISO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNE sahipdir.Ayrıca tüm dünya için çok yeni bir ürün olan araç hava perdeleri için 2007 yılında TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜNE yapmış olduğu FAYDALI MODEL BAŞVURUSU ,TPE tarafından onaylanmış ve TR/2008/05228 dosya numarası ile tescillenmişdir. 

     Bu gün,Güney koreden-Kanadaya,Rusyadan-Güney Afrika cumhuriyetine kadar genis bir coğrafyada müşteri portföyüne sahip firmamız,2010 yılında başlattığı ihracat hamlesini her yıl geliştirerek ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmekdedir.

 

KUTUP AIR WALL;

SİZİ DİĞERLERİNDEN FARKLI KILAR!!!

 MODEL : (KT  102)  12-24 VDC

MODEL : (KT  101) 12-24 VDC

Google Translate
Arabic Korean Japanese Chinese Simplified Russian Portuguese
English French German Spain Italian Dutch
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret64456
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.108632.2373
Euro34.857634.9973